• header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_03.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3786042
Dnes
Včera
Minulý měsíc
2
11
601

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Dorostenci

Dorost na domácím turnaji přidal další výhru

Sobotní program ve Vikings Aréně odstartovali dorostenci, kteří měli na programu utkání s Třincem a zálohou Vítkovic. V prvním zápase kopřivničtí florbalisté neměli dost dobře seřízenou mušku a soupeř z Třince byl v útoku produktivnější. Ve druhém utkání si Vikingové počínali lépe a ve vyrovnaném utkání slavili výhru.

Dorost veze z Krnova jeden bodík!

V sobotu v brzkých ranních hodinách odjížděli dorostenci ke svému druhému turnaji do Krnova, kde se ve velmi prořídlé sestavě a se zaskakující gólmankou Luckou Zelinkovou utkali s Karvinou a Horní Suchou. V prvním utkání se kopřivničtí florbalisté dokonce rvali o vítězství, ale Karviná dokázala v závěru dotáhnout tříbrankové manko a utkání skončilo remízou. Ve druhém utkání už Vikingové neměli tolik sil, aby v průběhu celého utkání drželi s Horní Suchou krok a nakonec prohráli. Za předvedený výkon v obou zápasech si zaslouží uznání.

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBC Karviná 4:4 (0:0,3:1,1:3)

FBC Vikings Kopřivnice - FBK Horní Suchá 1:4 (0:1,1:2,0:1)

Dorostenci odehráli na prvním turnaji pouze jeden zápas

Družstvo dorostenců cestovalo na první turnaj do Českého Těšína, kde se střetli s florbalisty MVIL Ostrava. Průběh zápasu byl velmi vyrovnaný, ale v poslední minutě strhli vedení na svou stranu ostravané a vyhráli fotbalovým výsledkem těsně 2:1.

Jablunkov ke druhému zápasu překvapivě nenastoupil a utkání bylo dodatečně kontumováno.

FBC Vikings Kopřivnice - 1. MVIL Ostrava 1:2 (0:1,0:0,1:1)

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Coyotes Jablunkov 5:0 K

Dorostenci vezou z Rožnova plný počet bodů

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu celku 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm. Od první minuty jsme udávali tempo utkání, drželi balonek a hru tak kontrolovali. V první třetině jsme soupeři vstřelili pouze dvě branky, proto jsme si vzhledem k dobrému hernímu projevu řekli, že ve zbylých dvou třetinách budeme úspěšnější v zakončení. To se bohužel nedařilo a my jsme vy zbytku utkání soupeři vstřelili pouze dvě branky. V utkání jsme tedy zvítězili 4:0. Utkání se nám povedlo především po stránce obranné. Jedinou výtkou je neproměňování vyložených šancí.

Dorostenci slaví dvojitou výhru!

Dorostenci, stejně jako před týdnem junioři, dokázali 100% využít domácí prostředí, když vyhráli oba sobotní duely. Ve vyrovnané bitvě se Slovanem padla rozhodující branka vteřinu před koncem, kdy se před bránou nejlépe zorientoval Vítězslav Kříž, který dorazil míček za záda bezmocného havířovského gólmana. Ve druhém utkání si Vikingové s chutí zastříleli a porazili Frýdek-Místek vysoko 10:0.

Dorostenci vezou opět polovinu bodů!

Dorostenci na dnešním turnaji v Opavě vybojovali další tři body za jednoznačné vítězství nad Frýdkem Místkem. Ve druhém zápase už ale nestačili na zálohu Vítkovic.

Dorostenci v Bílovci nezaváhali a berou plný počet bodů!

2. liga dorostenců pokračovala v Bílovci a na mladé Vikingy čekali výkonnostně rozdílní soupeři. Kopřivničtí florbalisté potvrdili stoupající formu a v obou utkáních zvítězili. Nejprve porazili favorizovaný Třinec 4:1 a suverénně si počínali i proti slabší Opavě, kterou zdolali 7:2.

Dorostenci vybojovali na Dubině tři body!

Družstvo dorostenců v neděli bojovalo na Dubině. V prvním zápase Kopřivnice porazila Bílovec těsně 1:2 a ve druhém utkání hoši nestačili na Slovan Havířov. Předvedená hra a zisk pouze tří bodů je trochu za očekáváním, přesto se v tabulce 2. ligy drží mladí Vikingové na průběžné 5. příčce.

Dorostenci v Ostravě ztratili!

2. liga dorostenců pokračovala v Ostravě a výkony Vikingů zůstali za očekáváním. V prvním utkání s posledním Frýdkem-Místkem dorostenci pouze remizovali a ve druhém zápase těsně podlehli záloze Vítkovic.

Dorostenci přivezli z Opavy šest bodů

V sobotu 2. 11.  zajížděli dorostenci do Opavy, kde postupně zdolali domácí celek Opavy a ve druhém utkání mužstvo Petrovic. Pozitivní bylo na obou zápasech, že Kopřivnice přehrála své soupeře vysokými výsledky.

verze pro mobil | standardní verze