• header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_01.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3786042
Dnes
Včera
Minulý měsíc
2
11
601

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové obhájili první místo!

elevove 12

V sobotu 15.11 vyrazili elévkové na svůj třetí turnaj do Petrovic u Karviné a nevedli si vůbec špatně, ba naopak. Elévkům se podařilo obhájit první místo z předešlého turnaje. Ze čtyř odehraných zápasů si na své konto připsali 3 výhry a jednu porážku.

Elévové na domácím turnaji první!

elevove 11

V neděli 24. října se do Kopřivnice sjely týmy z Petrovic a Bohumína. Z důvodu covidové situace se turnaje nemohly zúčastnit dva týmy Vítkovic a tak se turnaj odehrál pouze se třemi účastníky.

Elévové na úvod sezóny třetí!

elevove 10

V sobotu 16.10 vyrazili elévkové do Ostravy na svůj první turnaj v rámci MS ligy elévů a nevedli si na něm vůbec špatně. Z celkového počtu čtyř zápasů si připsali na své konto jednu výhru, jednu remízu a dvě prohry. V celkovém součtu stačily tyto výsledky na krásné třetí místo.

Další stříbro pro elévky!

el bohumin

Druhou polovinu sezóny otevřeli mladí vikingové na turnaji v Bohumíně, kde se v kopřivnických dresech objevilo hned několik nováčků. Všichni se ale rychle otřepali a svými výkony pomohli týmu k celkovému druhému místu.

Elévové uzavřeli první část sezóny třetím místem v Orlové

elevove 023

Někteří hráči vyměnili hokejku za berle, jiné skolila chřipka a tak odjíždělo na turnaj do Orlové pouhých osm hráčů do pole a tři gólmani. Mezi nimi si odbyl premiéru Adam Kuběna, který si vedl velice dobře.

Elévové v Havířově druzí

Letos se poprvé kopřivničtí elévové podívali do Havířova, kde odehráli další povedený turnaj a s bilancí jedné remízy, dvou výher a jedné prohry skončili na pěkném 2. místě.

Elévové v Paskově druzí!

V sobotu se elévové vydali na další turnaj do nedalekého Paskova a vedli si znamenitě. Za tři výhry a jednu prohru s domácím Paskovem si vybojovali krásné druhé místo.

Elévové nadělovali v Rožnově!

nahled elevove rpr 6 10 2019V neděli se naši elévové vydali přes kopec do nedalekého Rožnova, kde odehráli svůj druhý turnaj. Teplota ve sportovní hale na Koryčanských pasekách připomínala spíše zimní stadion než halu pro florbalový turnaj. Mladým vikingům chladné prostředí evidentně nevadilo, protože všechny své soupeře dokázali jednoznačně zdolat.

Elévové na domácím turnaji třetí

Elévové bojovali o víkendu na domácím turnaji proti zvučným soupeřům a obsadili v konečném účtování třetí příčku. S turnajovou bilancí dvou výher, remízy a prohry

Na domácí půdě první!

elevove koprivnice 4 5 2019 nahledNejmladší Vikingové zakončili sezónu na domácí půdě. Po celou sezónu podávali skvělé výkony a ve Vikings Aréně tomu nebylo jinak. Nebylo to nic jednoduchého, ale po bojích s Paskovem, Frýdkem Místkem, Rožnovem a Havířovem si Kopřivnice vedla nejlépe a brala zlaté medaile!

verze pro mobil | standardní verze