• header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_07.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3786042
Dnes
Včera
Minulý měsíc
2
11
601

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové na úvod sezóny třetí!

elevove 10

V sobotu 16.10 vyrazili elévkové do Ostravy na svůj první turnaj v rámci MS ligy elévů a nevedli si na něm vůbec špatně. Z celkového počtu čtyř zápasů si připsali na své konto jednu výhru, jednu remízu a dvě prohry. V celkovém součtu stačily tyto výsledky na krásné třetí místo.

Přehled výsledků:

1. FBK Sršni Rožnov p/R : FBC Vikings Kopřivnice - 0:29

V prvním zápase změřili kluci své síly s týmem z Rožnova. Během celého zápasu nedávali rožnovským moc šancí na úspěch a navyšovali postupně svůj náskok až na konečných 29:0. Pro oba naše gólmany byla nula na výsledkové tabuli velkým povzbuzením do dalších zápasů.

FBC Vikings Kopřivnice : FBC Orca Krnov - 9:14

Ve druhém zápase poměřili síly naši elévkové s týmem Krnova. Během prvního poločasu byl k vidění vyrovnaný zápas s pěknými góly a povedenými zákroky brankářů na obou stranách. V druhém poločase našim klukům začaly docházet síly, čehož krnovští využili a my z tohoto zápasu odešli jako poražení.

FBC Vikings Kopřivnice : S.K. P.E.M.A Opava - 10:28

Po prohraném zápase s Krnovem na kluky čekal další těžký soupeř a tím byl tým z Opavy. I když se kluci snažili, nedokázali najít recept na dobře hrající Opavu a tento zápas prohráli v poměru 10:28.

FBC ČPP Ostrava : FBC Vikings Kopřivnice - 18:18

Po prohraném zápase s Opavou byli kluci skleslí a prohra je mrzela. Bylo ovšem nutné odehrát ještě jeden zápas proti domácí Ostravě – zápas o celkové třetí místo na turnaji. O přestávce jsme se v šatně snažili hodit prohru za hlavu a nastoupit do zápasu bojovně a s odhodláním. To se nám povedlo a brzy po úvodním buly svítil na tabuli výsledek 1:5 ve prospěch vikingů. Ovšem Ostrava nesložila zbraně a nechtěla dát klukům vítězství zadarmo. Celý zápas se nesl v přetahování skóre z jedné strany na druhou. V posledních vteřinách nastřelili naši kluci na obou hřištích tyčku, takže zápas skončil spravedlivou remízou 18:18. Tato remíza nám zajistila celkové třetí místo na turnaji.

Chtěl bych poděkovat všem klukům za bojovný a týmový výkon. Pro některé kluky se jednalo o první turnaj a nevedli si vůbec špatně. Děkuji také všem rodičům za doprovod a za skvělou atmosféru, kterou klukům během zápasů vytvořili.

Sestava:

Antonín Hyvnar, Jindřich Jiřík, Vojtěch Ptáček, Filip Monsport, Martin Hanzelka, František Baroš, Štěpán Foltýn, Matyáš Zavadil, Radek Koliba, Vojtěch Hanzelka, Dominik Lichnovský

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze