• header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_04.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3786042
Dnes
Včera
Minulý měsíc
2
11
601

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Elévové

Elévové obhájili první místo!

elevove 12

V sobotu 15.11 vyrazili elévkové na svůj třetí turnaj do Petrovic u Karviné a nevedli si vůbec špatně, ba naopak. Elévkům se podařilo obhájit první místo z předešlého turnaje. Ze čtyř odehraných zápasů si na své konto připsali 3 výhry a jednu porážku.

Přehled výsledků:

Paskov Saurians : FBC Vikings Kopřivnice - 6:8

První zápas sehráli kluci proti týmu Paskova. Tento zápas byl vyrovnaný až do posledních okamžiků. Mladým Vikingům se podařilo vstřelit v celkovém součtu o dva góly více a připsat si první vítězství na turnaji.

FBC Vikings Kopřivnice : TJ Slovan Havířov – 16:10

V druhém zápase nastoupili kopřivničtí elévkové proti týmu z Havířova. V tomto zápase byly na obou stranách k vidění hezké gólové akce a mnoho povedených brankářských zákroků. Kluci si postupně budovali náskok a i druhý zápas na turnaji se jim podařilo vyhrát.

FBC Vikings Kopřivnice : FBC Intevo Třinec – 8:7

Již před samotným zápasem proti Třinci jsme věděli, že nás nebude v tomto zápase čekat nic lehkého. Od prvních sekund byl tento zápas velice vyrovnaný a výsledek se přeléval ze strany na stranu. I přes to, že třinecký tým posílal na našeho hráče s číslem 7 dva bránící hráče, nepodařilo se jim jej uhlídat a Jindra Jiřík vstřelit 10 sekund před koncem zápasu vítězný gól.

Z.F.K. Petrovice : FBC Vikings Kopřivnice – 13:10

Do posledního zápasu proti domácím Petrovicím vstoupili kluci trochu ospale a tahali ze začátku za kratší konec. Petrovičtí chtěli oplatit kopřivnickým prohru z předchozího turnaje. První polovina zápasu vyšla lépe pro domácí a vytvořili si slušný náskok. Našim klukům nezbývalo v druhém poločase nic jiného než přepnout na vyšší rychlost. To se podařilo a kluci začali nepříznivý výsledek stahovat. Bohužel vinou mnoha neproměněných šancí se nepodařilo výsledek zvrátit natolik, abychom Petrovice porazili. Ovšem v celkovém součtu nám i tato prohra stačila k celkovému prvenství na turnaji.

Chtěl bych poděkovat všem klukům za bojovný a týmový výkon. Děkuji také všem rodičům za doprovod a za skvělou atmosféru, kterou klukům během zápasů vytvořili.

elevove 13

Sestava:

Daniel Buček, Filip Monsport, Ondřej Gold, Vojtěch Ptáček, František Baroš, Radek Koliba, Štěpán Foltýn, Jindřich Jiřík, Matyáš Zavadil, Antonín Hyvnar, Matyáš Both, Martin Hanzelka, Vojtěch Hanzelka, Dominik Lichnovský

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze