• header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_04.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3786042
Dnes
Včera
Minulý měsíc
2
11
601

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

Junioři remizovali s vedoucím celkem 2. ligy

IMG 20211114 103501

Junioři doma vybojovali 4 body a letošním ročníku drží stále neporazitelnost. Nejprve si v prvním utkání poradili se zálohou Vítkovic a ve druhém zápase čelili prvnímu celku soutěže družstvu 1. MVIL Ostrava. I v tomto zápase Vikingové obstáli. Bez opor, které už cestovali na zápas Národní ligy do Opavy, dokázali remizovat a drží se na průběžném 2. místě.

Junioři vezou z prvního turnaje všechny body

Junioři zahájili sezónu 18.9. v Ostravě, kde se střetli s Rožnovem a Třincem. V prvním utkání proti Sršňům jednoznačně dominovali a zaslouženě vyhráli osmibrankovým rozdílem. Ve druhém zápase proti Třinci už byl průběh mnohem vyrovnanější a v dramatickém závěru nakonec Vikingové ubránili jednobrankové vedení.

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 1:9 (1:3,0:3,0:3)

FBC Intevo Třinec - FBC Vikings Kopřivnice 5:6 (1:3,0:1,4:2)

ÚSPĚCH V OLOMOUCI, JUNIOŘI OVLÁDLI TEMPISH MORAVIAN CUP

Po roce jsme opět zavítali na velice dobře organizovaný turnaj MORAVIAN TEMPISH CUP.Celý turnaj jsme vzali jako přípravu dorosteneckou a juniorskou sezónu 2021/2022. Junioři celý turnaj začínali 11.9. utkáními v základní skupině se soupeři FBC HORNETS BRNO, FBC ASPER ŠUMPERK a FBS OLOMOUC.

JUNIORKA PROHRÁLA V PŘEROVĚ

FBC  Vikings Kopřivnice - FBC  Přerov 5 : 9 (2:3,3:1,0:5)

Na mírně netradičním povrchu, na kterým míček drhnul a mírně poskakoval sehráli vikingové vyrovnané utkání, ve kterém soupeř brankově odskočil až v závěru zápasu. Přerovští florbalisté v polovině zápasu vedli 4:2, ale naší junioři dokázali do konce třetiny zápas otočit. Špatný vstup do třetí třetiny znamenal vyrovnání a vzápětí otočení výsledku. A když naši soupeři čtyři minuty odskočili na rozdíl dvou branek, odhodlali se trenéři odvolat brankáře a vyrovnat. Další dvě branky do naší sítě rozhodly zápas.

Soupeř byl herně lepší než my, neboť těžil ze hry dvou vyrovnaných formací. Kdežto my máme takovou zatím jenom jednu. Navíc byli na ten povrch zvyklí a našim hráčům dělal problémy. Kluci se snažili, sahali jsme chvilku i na výhru, ale nakonec našim oporám došly síly. Máme toho hodně před sebou. Musíme zapracovat tak, aby i druhá i třetí řada byla konkurence schopná a to nejen na obranu, ale i pro útok a podpořit naší elitní formaci. Bez tohoto zlepšení nebudeme v dlouhodobé soutěži úspěšní, dodali po zápase trenéři.

Branky Vikings: Križ 2, Socha 1, Holáň 1, Simper 1.

Junioři zvládli zažátek sezóny na jedničku!

Nová trenérská dvojice Libor Fojtík - Dušan Hejčn v létě výborně připravila juniory na začátek nové sezóny. Mladí Vikingové v sobotu na domácí palubovce předvedli velmi dobrý výkon, který vyústil ve dvě přesvědčivé výhry nad Mohelnicí a Uničovem.

Junioři vezou z Litovle 4 body!

Zápasový kompas dnes nasměroval juniory na Hanou do Litovle, kde se utkali se záložním týmem Vítkovic a ostravským MVILem. V prvním utkání museli Vikingové dohánět dvou brankové manko. Zásluhou dvojnásobného střelce Lukáše Michny se kopřivnickým florbalistům podařilo srovnat, když vyrovnávací trefa přišla pouhých 9 vteřin před koncem zápasu. Ve druhém utkání si junioři počínali lépe, brzy šli do vedení, které postupně navyšovali a zaslouženě zvítězili.

Junioři v Přerově jako na houpačce

Junioři odehráli v Přerově dva zcela odlišné zápasy. Proti Slovanu Havířov tahali po celý zápas za kratší konec a tvrdé lekci prohráli vysoko 2:14. Ve druhém utkání proti Šternberku to byl zcela jiný příběh. Vikingové hráli aktivně a zaslouženě zvítězili 6:1.

Junioři dnes na své soupeře nestačili

Junioři cestovali k posledním zápasům letošního roku do Uničova. V prvním utkání s Havířovem chtěli mladíci odčinit výprask, který utržili v posledním vzájemném střetnutí. V první třetině se to Vikingům dařilo, ale v dalším průběhu Havířov srovnal a nakonec celé utkání vyhrál. Ve druhém zápase nastoupili kopřivničtí florbalisté proti domácímu Uničovu a tentokrát jim začátek zápasu vůbec nevyšel. Uničov si postupně vypracoval tříbrankový náskok, který Vikingové v dalším průběhu už jen korigovali na konečných 3:2 pro domácí a domů se vracejí bez bodů.

Junioři v Opavě stoprocentní

Junioři si v Opavě napravili pošramocenou pověst z minulého kola, ve kterém hráli ve velmi oslabené sestavě. V prvním utkání přetlačili díky povedené poslední třetině Vítkovice B a ve druhém utkání nepřipustili překvapení s poslední celkem soutěže.

Junioři doma za tři body

Junioři otevřeli sezónu domácím turnajem, na kterém získali 3 boby proti Uničovu. V prvním utkání neudrželi nadějný výsledek po dvou třetinách a prohráli o branku se Slovanem Havířov. 

verze pro mobil | standardní verze