• header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_10.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3789276
Dnes
Včera
Minulý měsíc
6
14
399

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Junioři

Junioři v Přerově jako na houpačce

Junioři odehráli v Přerově dva zcela odlišné zápasy. Proti Slovanu Havířov tahali po celý zápas za kratší konec a tvrdé lekci prohráli vysoko 2:14. Ve druhém utkání proti Šternberku to byl zcela jiný příběh. Vikingové hráli aktivně a zaslouženě zvítězili 6:1.

FBC Vikings Kopřivnice - TJ Slovan Havířov 2:14 (0:6,1:4,1:4)

Zápas se juniorům hned od začátku velmi nevydařil. Všude byli o krok později a nedařilo se ani brankářům. V šesté minutě to bylo 0:3 a na konci třetiny už  0:6. Vikingové se prakticky na nic nezmohli. 

"Zápas začal mizerně. I přes několik slibných šancí, které jsme neproměnili, byl soupeř úspěšnější. Prvních šest střel na branku a čtyři branky. Vyměnili jsme brankáře, ale kanonáda pokračovala. Mužstvo se totálně položilo. Zkrátka jsme si to vyžrali až do konce, Byl to totální kolaps. Špatně jsme bránili,neproměňovali brankové příležitosti a ani brankáři nebyli zrovna nejjistější. Musíme zvednout hlavu a jít do toho znovu" dodal po zápase trenér vikingů Dušan Hejč.

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Excalibur Šternberk 6:1 (4:1,1:0,1:0)

Zápas začali kopřivničtí florbalisté velmi aktivně. Výborně bránili a z rychlých brejků hrozili na branku soupeře. Ve druhé minutě prostřeluje z úhlu Holáň brankáře. Asistoval David. A když po třiceti sekundách po samostatné akci zvyšuje Honza Monsport na rozdíl dvou branek, je veseli. Vikingové pozorně bránili a několik šancí soupeře zlikvidoval pozorný Grill. V páté minutě po výborně zahrané přesilovce zvyšuje na 3:0 Socha, po asistenci Goršanova. v deváté minutě snižuje soupeř na rozdíl dvou branek. Minutu před koncem třetiny nařizuje rozhodčí trestné střílení, které Honza Monsport bezpečně proměňuje. Od této minuty jsou vikingové lepším týmem a pozornou obranou opřenou o jistotu brankáře Grilla nepouštějí soupeře do velkých šancí. V deváté minutě druhé třetiny Holáň rychle rozehrává z rohu útočné třetiny před branku a zcela osamocený David zakončuje do prázdné branky. Na začátku třetí třetiny si to Honza David zopakoval. Přihrával Monsport Jan. Do konce zápasu si vikingové výsledek pohlídali.

"Tento zápas byl zcela jiného ražení, než s Havířovem. Jako nebe a dudy. Kluci makali, pozorně bránili a v brance předváděl jistotu Filip Grill. Trošku jsme si po zpackaném zápase sedli a museli si ledacos vyříkat a vysvětlit a vypadá to, že to sedlo.Takhle se hraje a bojuje za Vikings. Jen tak dál!" pochvaloval si zápas Dušan Hejč.

Sestava: Grill, Mikušek - Monsport Jan, Goršanov, Holáň, Socha, David, Michna, Polášek, Bartoň, Monsport Ondřej, Štefanek,  Hynar, Dostál, Libiger

Kompletní výsledky 2. ligy juniorů najdete zde.

Pro přidávání komentářů je nutné se registrovat a přihlásit.

verze pro mobil | standardní verze