• header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_07.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3789281
Dnes
Včera
Minulý měsíc
11
14
399

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Pohár Muži

Kopřivnice v poháru končí, stopku jí vystavil Hluk

clanek hluk pohar5. kolo poháru byla v letošním ročníku pro Kopřivnici konečná. Pohárovou stopku vystavil kopřivnickým tým Spartak Hluk, který v zápase pořádaném ve sportovní hale v Hluku od začátku dominoval a kopřivnické Vikingy porazil jednoznačně 7:2. Základ vítězství položili hlučtí florbalisté již v první části, kterou ovládli 3:0 a v průběhu zápasu v podstatě kopřivnické vůbec nepustili do hry.

Za 5. kolem poháru České Pojišťovny do Hluku

clanek pohar hlukVe čtvrtek 12.10. odehrají kopřivničtí florbalisté 5. kolo poháru české Pojišťovny. Soupeřem jim bude divizní tým FBK Spartak Hluk. utkání se odehraje v hlucké sportovní hale od 18:00. Po dlouhém výletu do východních Čech za 4. kolem poháru do Rokytnice v Orlických horách čeká Kopřivnici tentokrát dlouhá cesta na jižní Moravu.

Vikingové postupují v poháru dále, porazili Letohrad 13:4

Pohárový vstup se kopřivnickým florbalistům vydařil. I přes náročné cestování a hodně improvizovanou sestavu mohou kopřivničtí florbalisté slavit postup do 5. kola. Soupeř z Letohradu držel krok s Kopřivnicí pouze první část ve které vedl nejprve 2:0 a poté 3:2. Vikingové ovšem utkání ještě v první části otočili na svou stranu a trpělivou hrou si dokráčeli k vysokému vítězství. 

Kopřivnické florbalisty čeká dnes pohárové utkání ve vzdálené Rokytnici

pcp-logo-15-16Kopřivnický tým ani v jednom ročníku v poháru nechyběl a nejinak tomu bude i letos. Historie pohárové soutěže sahá až k roku 2001, kdy proběhl první ročník. Letošní 17. v pořadí odstartoval již v srpnu, ale Kopřivnice byla vzhledem ke svému postavení v ligových soutěžích nasazena až do kola 4. V něm se utká s týmem FBC Letohrad Orel Orlice, týmem jež hraje Regionální ligu skupinu 4.

Pohárové boje zavedou Vikingy do Orlických hor

pcp-logo-15-16(aktualizováno) O víkendu bylo odehráno kompletní 3. kolo poháru ze kterého vzešel soupeř pro kopřivnický tým. Vikingové co by nasazené družstvo do 4. kola se střetne s týmem FBC Letohrad Orel Orlice. Letohradu se podařilo jako týmu z regionální soutěže probít přes řadu zvučnějších soupeřů z vyšších soutěží až do 4. kola a na své palubovce bude soupeře z Národní Ligy.

Blíží se pohár České pojišťovny 2017!

pohar cp 2017Už tento víkend se hraje první kolo Poháru České pojišťovny. Jeho finále se v letošním ročníku přesune z Moravy do Čech. Po skvělé atmosféře ve Zlíně bude s největší pravděpodobností hostit tuto akci sportovní hala v Mostě. Pohár pro ženskou kategorii začne o týden později, na začátku září.

Brno definitivně rozhodlo o svém postupu v poháru ve třetí části

kopr brno pohar nahledBez překvapení, tak by se dalo v krátkosti charakterizovat utkání 5. kola poháru České pojišťovny mezi Kopřivnicí a Brnem. Superligové Brno v Kopřivnici potvrdilo své kvality a zaslouženě postoupilo po vítězství 6:3. Vikingové dlouho s favoritem drželi krok, ale zkušenosti a kvalita hráčů Brna se naplno projevila v závěru. Tam hráči Bulldogs nepřipustili žádné komplikace a dvěma brankami nedali domácím hráčům ani pomýšlet na nějaké drama či prodloužení.

 

Ve čtvrtek sehraje Kopřivnice pohárový zápas proti superligovým Bulldogs Brno

pohar cp brno 2016Malý florbalový svátek bude na programu ve čtvrtek 6. října. V rámci 5. kola poháru České Pojišťovny dorazí do Kopřivnice superligový tým Bulldogs Brno. Kopřivnice si zajistila postup do 5. kola výhrou nad divizní Orlovou. Pro brněnské Bulldogs to bude první pohárové vystoupení, protože tým z nejvyšší soutěže byl do 5. kola nasazen.

Kopřivničtí zvládli v Orlové prodloužení a v poháru jdou dále

orl kop pohar 21 9 2016 nahled4. kolo poháru zavedlo kopřivnické hráče do Orlové, kde se utkali s místními Eagles. Dramatický zápas gradoval v prodloužení v němž byla Kopřivnice šťastnější a postupuje do dalšího kola. Kopřivničtí fanoušci se tak mohou těšit na superligového soupeře, protože do Kopřivnice zavítá nasazený tým Bulldogs Brno.

Ve středu vstupuje Kopřivnice do pohárových bojů

pohar cp 2016 orlova nahledKopřivnický tým ani v jednom ročníku v poháru nechyběl a nejinak tomu bude i letos. Historie pohárové soutěže sahá až k roku 2001, kdy proběhl první ročník. Letošní 16. v pořadí odstartoval již v srpnu, ale Kopřivnice byla vzhledem ke svému postavení v ligových soutěžích nasazena až do kola 4. V něm se utká s týmem 1. FbK Eagles Orlová.

verze pro mobil | standardní verze