• header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_03.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3786042
Dnes
Včera
Minulý měsíc
2
11
601

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Muži B

Turnaj béčka ve znamení obratů

Béčko ve Smilovicích nezvládlo první třetiny, ale nakonec dokázalo oba zápasy otočit a domů veze všechny body.

Béčko doslova vydřelo v Bílovci 3 body

B-tým odcestoval do Bílovce v hodně prořídlé sestavě a na výpomoc musel povolat i Petru Svobodovou z týmu žen.
Hned v prvním utkání se Vikingům podařil husarský kousek, když dokázali zaskočit domácí Bílovec a domů vezou doslova vydřené 3 body.

B-tým si na Čeladné s chutí zastřílel!

Muži B odehráli v sobotu na Čeladné povedený turnaj a velkou zásluhu na tom má vedoucí týmu Radim Vavřík, který v této složité covidové době dokázal mužstvo, přes všechny obtíže, poskládat a svými 5 gólovými příspěvky táhl Kopřivnici v obou zápasech proti Frenštátu i Horní Suché k vítězství.

FBC Vikings Kopřivnice B - FBC TJ Sokol Frenštát p/R B 9:2 (3:0,2:2,4:0)

FBC Vikings Kopřivnice B - FBK Horní Suchá B 5:2 (0:1,3:1,2:0)

B tým mužů doma vytěžil tři body!

V sobotu začala sezóna záložnímu kopřivnickému družstvu mužů, kteří hrají Moravskoslezský přebor mužů. Vikingové měli výhodu domácího prostředí, ale přesto v prvním utkání podlehl válečníkům z Nového Jičína. Ve druhém utkání ovšem zaslouženě porazili Petrovice a na úvod sezóny si do tabulky připisují 3 body.

FBC Vikings Kopřivnice - Warriors Nový Jičín 1:4 (1:1,0:2,0:1)

FbC Vikings Kopřivnice - Z.F.K. Petrovice C 7:3 (3:0,4:1,0:2)

B-tým doma vytěžil 4 body

V sobotu se poprvé v sezóně přestavimil na domácí palubovce mužský záložní tým. Na turnaji narazil na sousedy z Nového Jičína a Frenštátu a s oběma celky sehrál velice vyrovnané utkání. 

Béčko v sobotu vydřelo 3 body!

Záložní mužský tým odstartoval v sobotu sezónu na turnaji v Havířově. V prvním vyrovnaném utkání Kopřivnice prohrála s B-týmem Torpéda 6:8, ale ve druhém zápase si Vikingové poradili s Jablunkovem 3:6 a radují se z prvního vítězství.

Záloha mužů doma nezklamala!

Soupiska B-týmu byla před domácím turnajem velmi prořídlá a tak museli vypomáhat s nedostatkem hráčů Adam Lichnovský z A-týmu, junior Václav Štefánek a v poli se s hokejkou dokonce objevil i brankář Marek Cochlár. Přesto si kopřivničtí s osmi hráči do pole počínali velice dobře a doslova vydřeli 4 body.

Béčko potrápilo vedoucí Paskov!

Záloha mužů zajížděla v sobotu 16. února k dalšímu úspěšnému dvojzápasu, tentokrát do nedalekého Rožnova. V prvním utkání Vikingové předvedli velmi kvalitní výkon a po třech shodně vyrovnaných třetinách nakonec remizovali s lídrem soutěže z Paskova 3:3. Ve druhém zápase pak rozjetá Kopřivnice roznesla Bohumín vysoko 3:12.

Béčku se v Bohumíně dařilo jen částečně!

Záloha mužů zajížděla k dalšímu dvojzápasu do Bohumína. V prvním utkání nastoupili Vikingové proti mužskému celku Rožnova. Kopřivničtí florbalisté měli v tomto zápase mírně navrch, ve všech třetinách dokázali vyhrát shodně 2:3 a zaslouženě zvítězili. Záloze se dařilo i na začátku druhého zápasu proti Havířovu, kdy si muži postupně vybudovali vedení 1:3. Torpédo ve druhé části srovnalo a v poslední třetině zápas otočilo.

Béčko se s kalendářním rokem rozloučilo v Bystřici

Na turnaji MS přeboru pořádaném Jablunkovem se nejprve střetli s domácími Coyotes a po té s C týmem Petrovic. Jablunkovu Kopřivnice podlehla 1:5, ve druhém utkání ovšem jasně diktovali tempo zápasu a zvítězili 7:1. Tříbodový zisk drží zálohu Kopřivnice v neúplné tabulce na 5. místě.

verze pro mobil | standardní verze