• header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_08.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_07.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3786042
Dnes
Včera
Minulý měsíc
2
11
601

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žáci

Starší žáci : Vikingové otočili zápas s Frýdem-Místkem a dostali nadílku od ČPP

Starší žáci se utkali na Čeladné s Frýdkem-Místkem a ČPP Ostrava. Vikingové otočili v závěru zápas s Frýdkem-Místkem a připsali si čtvrtou výhru v řadě. Poté dostali od ČPP Ostrava předčasnou mikulášskou nadílku. 

Starší žáci : Vikingové dobyli rožnovskou tvrz a přejeli Třinec

Starší žáci se utkali v Rožnově s Rožnovem a Třincem. Vikingové jeli do Rožnova poprvé v sezóně bez výrazného oslabení a zaslouženě zvítězili v obou utkáních. Po dobrých kolektivních výkonech prodloužili vítěznou sérii na tři zápasy.

Starší žáci : Devět statečných zvítězilo nad Jablůnkovem

Starší žáci se utkali v Bystřici nad Olší s Jablůnkovem. Vikingové jeli do Bystřice opět pouze s osmi hráči do pole. Všichni hráči bojovali ze všech sil a odměnou jim bylo zasloužené vítězství.

Starší žáci odehráli druhý turnaj v Kopřivnici

Starší žáci se utkali v Kopřivnici s favority soutěže : 1.SC Tempish Vítkovice a 1. SFK Havířov.

Starší žáci zahájili druhou covidovou sezónu v Havířově

Starší žáci se utkali v Havířově na úvodním turnaji 2. covidové sezóny s týmy FBC MR ELEKTRO ČESKÝ TĚŠÍN a TORPEDO HAVÍŘOV.

Vikingové jeli do Havířova značně oslabeni, pouze s osmi hráči do pole.

Starší žáci zahájili sezónu vydřeným vítězstvím, ve druhém utkání zkolabovali ve druhé třetině

Starší žáci se utkali v Ostravě na úvodním turnaji covidové sezóny s FBC COYOTES JABLUNKOV RED a TORPEDO HAVÍŘOV.

Vikingové vstoupili do prvního utkání s touhou zahájit sezónu vítězně, což se jim po bojovném výkonu podařilo. Ve druhém utkání drželi s favorizovaným Havířovem krok pouze první třetinu.

Starší žáci : Smutné déja vu Vikingům v Bystřici na body nestačilo

Starší žáci se v Bystřici utkali se sousedy v tabulce s S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ a 1.MVIL Ostrava. Před zápasy panovalo v táboře Vikings velké očekávání, že se podaří bodově úspěšně navázat na předchozí turnaj. Realita byla však jiná a diváci mohli sledovat smutné déja vu, stejně jako před čtyřmi měsíci v této hale. Tentokrát v obou zápasech, jako přes kopírák : Vikings vstoupili do utkání nekoncentrovaně a nezachytili nástup soupeře a po první třetině prohrávali. Ve druhé třetině se postupně dostali do hry, ale ztrátu pouze korigovali. Ve třetí třetině si soupeř již vedení pohlídal. Začít hrát až ve druhé třetině ani tentokrát na soupeře nestačilo. 

Starší žáci vydolovali ve Stonavě čtyři body

Starší žáci se v Stonavě utkali s dvěma týmy ze spodní poloviny tabulky : s FBC Spartak Bílovec a FbC Coyotes Jablunkov. V prvním utkání zvítězili po bezkrevném výkonu s Bílovcem. Ve druhém utkání předvedli mnohem kvalitnější hru a 30 minut soupeře přehrávali. O vítězství přišli 5 sekund před koncem.

Starší žáci v Hrabůvce: Štěstí je třeba jít rázně naproti a nečekat až přijde samo

Starší žáci se v Hrabůvce utkali s dvěma týmy z top 5. SFK Havířov podlehli výrazným rozdílem. S ČPP svedli mnohem vyrovnanější souboj, ale přesto po velkém boji odešli poraženi.

Starší žáci na Dubině srdnatě bojovali od začátku do konce

První zápasy nového roku odehrálo družstvo starších žáků a to v Ostravě na SH hale Dubina. Na ligovém turnaji se nejprve utkali s týmem Třince a po té s domácím týmem Vítkovic. Třinec se podařilo těsně porazit 3:2, ovšem Vítkovice potvrdili roli lídra a favorita a zvítězili nad Kopřivnicí vysoko 12:4.

verze pro mobil | standardní verze