• header_vikings_2017_03.png
  • header_vikings_2017_04.png
  • header_vikings_2017_01.png
  • header_vikings_2017_02.png
  • header_vikings_2017_06.png
  • header_vikings_2017_09.png
  • header_vikings_2017_10.png
  • header_vikings_2017_07.png
  • header_vikings_2017_05.png
  • header_vikings_2017_08.png

Děkujeme za podporu:

Hledat na webu:

Počítadlo:

3786041
Dnes
Včera
Minulý měsíc
1
11
601

Florbalové linky:

Přihlášení:

FBC Vikings Kopřivnice - Starší Žákyně

V Prostějově starší žákyně nezklamaly!

Starší žákyně se v Prostějově prezentovaly zlepšenou hrou a týmovým výkonem. Po těsné prohře s Vítkovicemi odehrály holky vyrovnanou partii s Přerovem.  Jen tak dále!

Starší žákyně v Ostravě sbíraly další zápasové zkušenosti

Starší žákyně v sobotu narazily na velmi silné soupeřky, florbalistky FBC Ostrava a FBS Olomouc. Obě družstva disponují poměrně širokou hráčskou základnou, se kterou se v současnosti nemůžeme příliš srovnávat. Obě utkání taky nakonec dopadla podle předpokladů. Soupeřky Vikings přehrály, ale naše holky si rozhodně zaslouží pochvalu za bojovnost. Místo bodů si z Ostravy odvážejí především další cenné zápasové zkušenosti.

Zlatá tečka na posledním turnaji sezóny

clanek zakyne posledni turnaj nahledV neděli vyrazily starší žákyně na svůj poslední turnaj v letošní sezóně do Hranic n. Moravě. Vyhrály všechny čtyři zápasy a na dálku tak udělaly radost trenérovi Filipovi, který si dnes plnil své trenérské povinnosti na lavičce mužského áčka florbalistů Vikings.

Žákyně se z Ostravy vracely s bramborovou plackou

15. turnaj starších žákyň se odehrál v ostravské ČPP aréně. Kopřivnice zde dokázala porazit pouze Jeseník a Hranice, což nakonec ,ve velmi vyrovnané tabulce, stačilo na celkové čtvrté místo.

Žákyně mají za sebou další stříbrný turnaj!

st zakyne brezen zs e zatopka nahledV sobotu 15. března se žákyně předvedly už podruhé na domácí palubovce, když Kopřivnice pořádala třináctý ligový turnaj. V konkurenci pěti týmů děvčata podlehla pouze Ostravě a po zásluze obsadila druhé místo. V dosavadní bilanci je to pro kopřivnická děvčata již šesté druhé místo v průběhu sezóny.

Žákyně bojovaly v Šumperku a zase z toho bylo 2. místo

V neděli ráno čekal na žákyně další z dlouhých výjezdů, a i přes drobné technické závady na jednom z automobilů, se všem podařilo do Šumperku dorazit včas. Turnaj to byl velice povedený, Kopřivnice nestačila pouze na Ostravu a zaslouženě obsadila druhé místo.

Žákyně opět druhé

Další ligový turnaj odehrály starší žákyně v Mikulovicích a při neúčasti Ostravy si holky brousily zuby na celkové prvenství. Tomu nasvědčoval i úvodní zápas proti Vítkovicím, který děvčata zvládla na jedničku a zaslouženě zvítězila 7:3.

Žákyně doma stříbrné!

V sobotu 18. ledna se žákyně poprvé předvedly na domácí palubovce. Kopřivnice totiž pořádala čtvrtý ligový turnaj. V konkurenci čtyř týmů děvčata podlehla pouze Ostravě a po zásluze obsadila druhé místo.

Žákyně druhé v Ostravě!

Třetí turnaj starších žákyň hostila zánovní ČPP aréna v Ostravě. Kopřivnice se prezentovala velice dobrým týmovým výkonem, který stačil na výborné druhé místo.

V Mikulovicích žákyně třetí!

Druhý turnaj starších žákyň se odehrál v Mikulovicích ve Zlatých horách.  Po nevýrazném výkonu v prvním zápase proti domácím se děvčata rozehrála a nakonec se mohla radovat z celkového třetího místa.

verze pro mobil | standardní verze